O jezdeckém areálu

Naší vizí je vytvořit místo, kde budou skvělé podmínky pro jezdecký sport a výuku jezdectví. Zároveň ale chceme krásný život pro naše koně. Dbáme na dostatečný pobyt koní venku. Areál disponuje 4ha travnatých i zimních výběhů, kde mohou koně trávit čas v menších skupinách. Vzhledem k zachování dostatečného výběhového prostoru pro všechny koně jsme spíše menší rodinná stáj.

Nabízíme osobní přístup a o koně pečuje profesionální ošetřovatelka. Aktuálně máme k dispozici jezdeckou halu s kvalitním a udržovaným povrchem o rozměrech 20x50m a prostornou krytou kruhovku. V blízkém okolí je možnost příjemných vyjížděk do terénu. Drezurní trenér s vlastní výkonností TT v místě.

Jezdecký areál Stará pošta
Jezdecký areál Stará pošta

Areál je především drezurně zaměřen a věnuje se provozu jezdecké školy. Momentálně je k dispozici zastřešená a osvětlená kruhovka s průměrem 18 m, montovaná jezdecká hala 20×50 m s profesionálním a udržovaným povrchem. Kapacita ustájení je 13 boxů.

Do budoucna plánujeme stavbu zděné hala s rozměry 20×60 m a dalšími 15ti vnitřními boxy. V plánu je i vybudování venkovní jízdárny s rozměry 25x65m, rovněž s profesionálně dodávaným povrchem. Nové boxy využijeme pro krátkodobé ustájení koní pro různá soustředění a do budoucna také pro koně z našeho rehabilitačního tréninkového centra.

Kapacita ustájení je nyní plně naplněna.

Barbora Pokorná Matyášová

Stará se o chod celého areálu a provoz jezdecké školy na Staré Poště. Věnuje se zejména drezurnímu ježdění, se svými koňmi dosáhla výkonnosti TT v drezuře. Pravidelně se účastní MČR a hlavních drezurních seriálů v ČR.

Více o mně

Jak to u nás vypadá