Kdo Vás bude učit?

V naší jezdecké škole vás trénují pouze certifikované instruktorky jezdectví. Díky tomu můžeme poskytnout maximální bezpečnost a úroveň výcviku. Specializujeme se na individuální lekce, díky kterým je jezdecký výcvik maximálně efektivní a můžeme garantovat individuální přístup ke každému jezdci. Individuální tréninky doporučujeme zejména pro začínající ale i pokročilé jezdce.

Pokročilým klientům můžeme nabídnout skupinové lekce maximálně o dvou jezdcích.

Barbora Pokorná Matyášová

Stará se o chod celého areálu a provoz jezdecké školy na Staré Poště. Věnuje se zejména drezurnímu ježdění, se svými koňmi dosáhla výkonnosti TT v drezuře. Pravidelně se účastní MČR a hlavních drezurních seriálů v ČR.

Více o mně

Naši koně

Coffi

Coffi je vyšší pony kobylka, křížená PRE s fell pony. Ráda povozí zkušenější děti, miluje kavaletovou práci a skákání. Je vhodná i pro začínající jezdce, které důsledně naučí správnému vedení koně 🙂

Gion

Jeden z našich haflingů, který má spoustu trpělivosti a ideální tempo pro úplné začátečníky. Se zkušenými jezdci však naopak rád uplatní svoji pracovitou povahu a ochotu splnit téměř každé jejich přání.

Kendy

Náš menší pony. Je skvělý pro nejmenší děti, které provede úplnými základy jezdectví. Pokročilým dětem rád předvede svoje skokové dovednosti a vyzkouší jejich odhodlání k pohybu vpřed 🙂

Isabell (Terezka)

Nejmenší poník na Staré Poště, shetlandská kobylka Tereza. Chlupatá kulička, která však překvapí svou živostí a aktivitou. Vhodná pro svezení i těch nejmenších dětí.